014 Vložky s pätným lôžkom detské

Tenké vložky pre podporu pozdĺžnej klenby a stabilizáciu päty. 
Napomáhajú vyrovnávať chodidlá do správneho postavenia.
Antibakteriálna povrchová úprava. 

Viac podrobností

Skladom

11,20 € s DPH

Viac informácií

ROZMERY

VeľkosťDĺžka vložky
23–24 160 mm *
25–26 175 mm *
27–28 185 mm *
29–30 200 mm *
31–32 213 mm *
33–34 225 mm *
35–36 240 mm *

*Vzhľadom na pružnosť materiálu sa môžu vyskytnúť odchýlky. Vložky je možné v špičke mierne zastrihnúť. Nová vložka by mala kopírovať tvar pôvodnej stielky.

uprava.jpg

MATERIÁL

Materiál: 100% polyester s antibakteriálnou úpravou, ľahčená EVA pena


POPIS PRODUKTU

● ortopedicky tvarované
● podpora pozdĺžnej klenby
● pružná konštrukcia vložiek pre prirodzený pohyb chodidla
● výrazne anatomicky tvarované pätné lôžko
● veľkosť a tvar možno upraviť zastrihnutím v špičkePODPORTE ZDRAVÝ RAST VÁŠHO DIEŤAŤA

Detská noha je vo svojom vývoji ohrozená mnohými negatívnymi vplyvmi (nevhodná obuv, nedostatočný pohyb, nadmerná telesná námaha). Ortopedická vložka pomáha vyrovnať dolné končatiny do správneho osového postavenia. Podopiera pozdĺžnu klenbu a zaisťuje stabilitu uložením päty do anatomicky tvarovaného lôžka.

Hlavným prínosom ortopedicky tvarovaných vložiek je, že rovnomerne rozkladajú tlak a váhu na plochu chodidla, odľahčujú preťažovaným miestam a vyrovnávajú postavenie chodidiel. Správna poloha chodidiel je dôležitá pre správne držanie celého tela. Maximálny účinok pri používaní vložiek je dosiahnutý v obuvi s pevnou, uzavretou pätou a špičkou. 

ODPORÚČAME

Rovnako ako striedate obuv pre rôzne typy aktivít, striedajte nosenie ortopedických pomôcok a vložiek. Ich používanie by malo byť zároveň doplnené správnym cvičením, ktoré je pre nápravu a prevenciu rozvoja problému dolných končatín nevyhnutné. A to platí jak u mladých ľudí a detí, kedy je šanca na nápravu chodidlá vyššia, tak u starších ľudí, ktorí môžu správnym cvičením aspoň zabrániť zhoršeniu stavu. Ak sa Vaše problémy s chodidlami nelepšia, poraďte sa so svojím fyzioterapeutom alebo odborným lekárom.

AKO VZNIKAJÚ NAŠE VLOŽKY?

Ortopedicky tvarované vložky svorto® sú navrhované našimi odbornými pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami s výrobou individuálnych aj sériovo vyrábaných ortopedických vložiek. Prototypy vložiek vyvíjame v našom pražskom protetickom pracovisku v spolupráci s ortopedickými a rehabilitačnými lekármi. Vložky a pomôcky vyrábame viac ako 25 rokov vo výrobnej dielni v Otrokoviciach.

Vlastnosti

Balenie 1 pár
Typ dětské
Pri akých problémoch sa produkt používa? chybné postavenie chodidiel / pozdĺžne plochá noha / prepadnutá klenba / vbočené postavenie chodidiel
Do akej obuvi? bežná / športová
Typ konštrukcie pružná, mäkšia
Svrchní vrstva polyester / penová vrstva
Podpora priečnej klenby ne
Pätné lôžko hlboké
Inštrukcie pre použitie Nepoužívajte súčasne s inými podperami pozdĺžnej a priečnej klenby. / Použite správnu veľkosť. / V prípade, že sa liečite na cukrovku, poraďte sa o používaní vložiek s lekárom.
Značka svorto s.r.o.
 • 18. 06. 2024
  • Rýchle dodanie, produkty super Nožičky nebolia v práci, aj palček sa... Viac
 • 17. 06. 2024
  • Rýchle dorucenie
 • 12. 06. 2024
  • Kvalitné produkty, vložky mi veľmi pomohli
 • 11. 06. 2024
  • Veľmi rýchle doručenie a spokojnosť s objednaným tovarom.
 • Veľkoobchod

 • Rady a tipy

 • Ako nakupovať

Spoločnosť svorto s.r.o.

Firma bola založená skúsenými a odborne vzdelanými pracovníkmi v roku 1991 ako združenie fyzických osôb. V roku 1999 došlo k transformácii na svorto s.r.o. Od začiatku činnosti sa zaoberáme výrobou a distribúciou ortopedických a športových vložiek do obuvi, ďalej výrobou a distribúciou ortopedických pomôcok, polotovarov pre protetiku a doplnkov obuvi pre zdravú pohodlnú chôdzu. Na český a slovenský trh dodávame tiež široký sortiment športových vložiek, polotovarov a technológií francúzskej firmy Sidas a ohrevných produktov firmy Therm-ic.

viac
Svorto