044 Vložky ortopedické detské

Pre podporu pozdĺžnej klenby. Napomáhajú vyrovnávať chodidlá do správneho postavenia, miernym mediálnym klínom brania ich vbočovaniu. Pevnejšia konštrukcia pre lepšiu stabilitu.

Viac podrobností

Skladom

11,40 € s DPH

Viac informácií

ROZMERY

VeľkosťDĺžka vložky
21 141 mm *
22 147 mm *
23 153 mm *
24 159 mm *
25 166 mm *
26 174 mm *
27 181 mm *
28 187 mm *
29 193 mm *
30 200 mm *
31 206 mm *
32 214 mm *
33 220 mm *
34 227 mm *
35 232 mm *
36 235 mm *
37 242 mm *
38 250 mm *
39 257 mm *
40 263 mm *
41 270 mm *

*Môžu sa vyskytnúť rozdiely spôsobené pružnosťou materiálu a tvarovaním (+-2 mm). Vložky je možné v špičke mierne zastrihnúť. Nová vložka by mala kopírovať tvar pôvodnej stielky. 

uprava.jpg

POPIS PRODUKTU

● ortopedicky tvarované 
● podpora pozdĺžnej klenby 
● mierne vnútorné zvýšenie v päte - mediálny klín 
● pätné lôžko stabilizuje polohu päty 
● penová vrstva zmäkčuje došľap

PODPORTE ZDRAVÝ RAST VÁŠHO DIEŤAŤA

Detská noha je vo svojom vývoji ohrozená mnohými negatívnymi vplyvmi (nevhodná obuv, nedostatočný pohyb, nadmerná telesná námaha). Ortopedická vložka pomáha vyrovnať dolné končatiny do správneho osového postavenia. Podopiera pozdĺžnu klenbu a zaisťuje stabilitu uložením päty do anatomicky tvarovaného lôžka.

Hlavným prínosom ortopedicky tvarovaných vložiek je, že rovnomerne rozkladajú tlak a váhu na plochu chodidla, odľahčujú preťažovaným miestam a vyrovnávajú postavenie chodidiel. Správna poloha chodidiel je dôležitá pre správne držanie celého tela. Maximálny účinok pri používaní vložiek je dosiahnutý v obuvi s pevnou, uzavretou pätou a špičkou. 

MATERIÁL

priedušné mikrovlákno, PU pena s antibakteriálnou úpravou, EVAC

ODPORÚČAME

Rovnako ako striedate obuv pre rôzne typy aktivít, striedajte nosenie ortopedických pomôcok a vložiek. Ich používanie by malo byť zároveň doplnené správnym cvičením, ktoré je pre nápravu a prevenciu rozvoja problému dolných končatín nevyhnutné. A to platí jak u mladých ľudí a detí, kedy je šanca na nápravu chodidlá vyššia, tak u starších ľudí, ktorí môžu správnym cvičením aspoň zabrániť zhoršeniu stavu. Ak sa Vaše problémy s chodidlami nelepšia, poraďte sa so svojím fyzioterapeutom alebo odborným lekárom.

AKO VZNIKAJÚ NAŠE VLOŽKY?

Ortopedicky tvarované vložky svorto® sú navrhované našimi odbornými pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami s výrobou individuálnych aj sériovo vyrábaných ortopedických vložiek. Prototypy vložiek vyvíjame v našom pražskom protetickom pracovisku v spolupráci s ortopedickými a rehabilitačnými lekármi. Vložky a pomôcky vyrábame viac ako 25 rokov vo výrobnej dielni v Otrokoviciach.Vlastnosti

Balenie 1 pár
Typ dětské
Pri akých problémoch sa produkt používa? chybné postavenie chodidiel / pozdĺžne plochá noha / prepadnutá klenba / vbočené postavenie chodidiel
Do akej obuvi? bežná
Typ konštrukcie pružná, pevnejšia
Svrchní vrstva mikrovlákno / penová vrstva
Podpora priečnej klenby ne
Pätné lôžko mierne
Inštrukcie pre použitie Nie je možné prať v práčke / Použite správnu veľkosť. / V prípade, že sa liečite na cukrovku, poraďte sa o používaní vložiek s lekárom.
Značka svorto s.r.o.
 • 18. 06. 2024
  • Rýchle dodanie, produkty super Nožičky nebolia v práci, aj palček sa... Viac
 • 17. 06. 2024
  • Rýchle dorucenie
 • 12. 06. 2024
  • Kvalitné produkty, vložky mi veľmi pomohli
 • 11. 06. 2024
  • Veľmi rýchle doručenie a spokojnosť s objednaným tovarom.
 • Veľkoobchod

 • Rady a tipy

 • Ako nakupovať

Spoločnosť svorto s.r.o.

Firma bola založená skúsenými a odborne vzdelanými pracovníkmi v roku 1991 ako združenie fyzických osôb. V roku 1999 došlo k transformácii na svorto s.r.o. Od začiatku činnosti sa zaoberáme výrobou a distribúciou ortopedických a športových vložiek do obuvi, ďalej výrobou a distribúciou ortopedických pomôcok, polotovarov pre protetiku a doplnkov obuvi pre zdravú pohodlnú chôdzu. Na český a slovenský trh dodávame tiež široký sortiment športových vložiek, polotovarov a technológií francúzskej firmy Sidas a ohrevných produktov firmy Therm-ic.

viac
Svorto