011 Vložky carbone so srdiečkom

Antibakteriálne vložky pre podporu priečnej klenby nožnej.

Dobre sajú pot a potláčajú tvorbu zápachu v obuvi.

Viac podrobností

Skladom

3,20 € s DPH

Viac informácií

ROZMERY

VeľkosťDĺžka vložky
36 242 mm *
37 248 mm *
38 254 mm *
39 260 mm *
40 268 mm *
41 273 mm *
42 281 mm *
43 288 mm *
44 295 mm *
45 302 mm *
46 308 mm *

*Vzhľadom na pružnosť materiálu sa môžu vyskytnúť odchýlky. Vložky je možné v špičke mierne zastrihnúť. Nová vložka by mala kopírovať tvar pôvodnej stielky.

uprava.jpg

POPIS PRODUKTU

● ortopedicky tvarované
● absorpcia potu a potlačenie tvorby zápachu aktívnym uhlíkom

Vložky zmierňujú príznaky spojené s poklesom priečnej klenby, medzi ktoré patrí pocit ťažkých nôh, zvýšená únavna a tŕpnutie nôh, nepríjemné bolestivé pocity, opuchy, pálenie a ďalšie. Ich použitie je vhodné aj pri problémoch s vbočeným palcom.

Vložky carbone tvorí mäkká latexová stielka obsahujúci aktívny uhlík, ktorý vyniká vysokou nasiakavosťou a obmedzuje šírenie nežiaducich baktérií. Pre zvýšenie hygienických vlastností je táto vrstva naviac pokrytá bavlneným textilom. V prednej časti majú vložky pre podporu priečnej klenby latexové srdiečko, ktoré je anatomicky tvarované.

MATERIÁL

100% viskóza, latexová pena s aktívnym uhlíkom, latexový výlisok

ODPORÚČAME

Rovnako ako striedate obuv pre rôzne typy aktivít, striedajte nosenie ortopedických pomôcok a vložiek. Ich používanie by malo byť zároveň doplnené správnym cvičením, ktoré je pre nápravu a prevenciu rozvoja problému dolných končatín nevyhnutné. A to platí jak u mladých ľudí a detí, kedy je šanca na nápravu chodidlá vyššia, tak u starších ľudí, ktorí môžu správnym cvičením aspoň zabrániť zhoršeniu stavu. Ak sa Vaše problémy s chodidlami nelepšia, poraďte sa so svojím fyzioterapeutom alebo odborným lekárom.

AKO VZNIKAJÚ NAŠE VLOŽKY?

Ortopedicky tvarované vložky svorto® sú navrhované našimi odbornými pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami s výrobou individuálnych aj sériovo vyrábaných ortopedických vložiek. Prototypy vložiek vyvíjame v našom pražskom protetickom pracovisku v spolupráci s ortopedickými a rehabilitačnými lekármi. Vložky a pomôcky vyrábame viac ako 25 rokov vo výrobnej dielni v Otrokoviciach.

Vlastnosti

Balenie 1 pár
Pri akých problémoch sa produkt používa? potenie a zápach chodidiel / prepadnutá klenba / priečně plochá noha
Do akej obuvi? bežná / pracovná / športová
Typ konštrukcie mäkká
Svrchní vrstva viskóza / penová vrstva s aktivným uhlíkom
Podpora priečnej klenby výraznejšia
Pätné lôžko nie
Inštrukcie pre použitie Po použití odporúčame vybrať vložky z obuvi a nechať ich vyschnúť pri izbovej teplote. / Použite správnu veľkosť. / V prípade, že sa liečite na cukrovku, poraďte sa o používaní vložiek s lekárom.
Značka svorto s.r.o.
 • 18. 06. 2024
  • Rýchle dodanie, produkty super Nožičky nebolia v práci, aj palček sa... Viac
 • 17. 06. 2024
  • Rýchle dorucenie
 • 12. 06. 2024
  • Kvalitné produkty, vložky mi veľmi pomohli
 • 11. 06. 2024
  • Veľmi rýchle doručenie a spokojnosť s objednaným tovarom.
 • Veľkoobchod

 • Rady a tipy

 • Ako nakupovať

Spoločnosť svorto s.r.o.

Firma bola založená skúsenými a odborne vzdelanými pracovníkmi v roku 1991 ako združenie fyzických osôb. V roku 1999 došlo k transformácii na svorto s.r.o. Od začiatku činnosti sa zaoberáme výrobou a distribúciou ortopedických a športových vložiek do obuvi, ďalej výrobou a distribúciou ortopedických pomôcok, polotovarov pre protetiku a doplnkov obuvi pre zdravú pohodlnú chôdzu. Na český a slovenský trh dodávame tiež široký sortiment športových vložiek, polotovarov a technológií francúzskej firmy Sidas a ohrevných produktov firmy Therm-ic.

viac
Svorto