Menu
Vložky skelet dámske Zobraziť väčšie

360-stupňové zobrazenie

This content requires HTML5 & Javascript or Adobe Flash Player Version 9 or higher.

031 | Vložky skelet dámske

Veľmi tenké vložky pre podporu pozdĺžnej a priečnej klenby. 
Vyrovnávajú chodidlá do správneho postavenia a zvyšujú pohodlie pri chôdzi. Vhodné aj do užšej obuvi. 

● ortopedicky tvarované 
● podpora pozdĺžnej a priečnej klenby 
● pružný plastový skelet pre prirodzený pohyb chodidla
● vymäkčenia v päte tlmí nárazy na pätnú kosť
● prírodná useň na povrchu zmäkčená penovou vrstvou

Vložky zmierňujú príznaky spojené s poklesom pozdĺžnej a priečnej klenby, medzi ktoré patrí pocit ťažkých nôh, zvýšená únavna a tŕpnutie nôh, nepríjemné bolestivé pocity, opuchy, pálenie a ďalšie. Vložky sú tiež možnou prevenciou vzniku a zhoršovaniu problému vbočeného palca. Vložky môžu poskytnúť citeľnú úľavu nielen nohám, ale aj kolenám, bedrám či chrbtu.

Viac podrobností

Skladom

Tabuľka veľkostí

8,50 €
s DPH

Viac informácií

Ortopedická vložka s pevným skeletom pomáha vyrovnať dolnej končatiny do správneho postavenia a zaisťuje lepšiu stabilitu pri chôdzi.

Materiál: jahňacia useň, materiál na báze EVA, skelet - polypropylénový výlisok, latexové výlisky

PRE KOHO SÚ VLOŽKY VHODNÉ?

Ortopedicky tvarované vložky sú vhodné pre každého, kto chce uľaviť svojim nohám pri celodennej nadmernej námahe ako je napr. celodenné chôdza či celodenná práca v stoji. Hlavným prínosom vložiek s podporou pozdĺžnej a priečnej klenby je, že rovnomerne rozkladajú tlak a váhu na plochu chodidla, odľahčujú preťažovaným miestam a vyrovnávajú postavenie chodidiel. Správna poloha chodidiel je dôležitá pre správne držanie celého tela. Maximálny účinok pri používaní vložiek je dosiahnutý v obuvi s pevnou, uzavretou pätou a špičkou a s výškou podpätku do 4 cm.

ODPORÚČAME

Rovnako ako striedate obuv pre rôzne typy aktivít, striedajte nosenie ortopedických pomôcok a vložiek. Ich používanie by malo byť zároveň doplnené správnym cvičením, ktoré je pre nápravu a prevenciu rozvoja problému dolných končatín nevyhnutné. A to platí jak u mladých ľudí a detí, kedy je šanca na nápravu chodidlá vyššia, tak u starších ľudí, ktorí môžu správnym cvičením aspoň zabrániť zhoršeniu stavu. Ak sa Vaše problémy s chodidlami nelepšia, poraďte sa so svojím fyzioterapeutom alebo odborným lekárom.

AKO VZNIKAJÚ NAŠE VLOŽKY?

Ortopedicky tvarované vložky svorto® sú navrhované našimi odbornými pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami s výrobou individuálnych aj sériovo vyrábaných ortopedických vložiek. Prototypy vložiek vyvíjame v našom protetickom pracovisku v spolupráci s ortopedickými a rehabilitačnými lekármi. Vložky a pomôcky vyrábame viac ako 25 rokov vo výrobnej dielni v Otrokoviciach.

Vlastnosti

Typ produktu vložky
Typ dámske
Pri akých problémoch sa produkt používa? prepadnutá klenba / pozdĺžne plochá noha / priečně plochá noha / chybné postavenie chodidiel / pohodlie pri chôdzi
Do akej obuvi? bežná / voľnočasová / užší typy a společenská
Tvar vložky celý tvar
Celková pevnosť konštrukcie pružná / pevnejšia
Podpora, vymäkčenie a stabilita podpora priečnej klenby / podpora pozdĺžnej klenby / vymäkčenie v päte
Inštrukcie pre použitie V prípade, že sa liečite na cukrovku, poraďte sa o používaní vložiek s lekárom. / Po použití odporúčame vybrať vložky z obuvi a nechať ich vyschnúť pri izbovej teplote. / Nepoužívajte súčasne s inými podperami pozdĺžnej a priečnej klenby. / Použite správnu veľkosť.
Balenie 1 pár
Veľkostná tabulka Ano
Značka svorto s.r.o.

Zobrazené produkty