Menu

052 | Vložky ortopedické pánske

Pre podporu pozdĺžnej
a priečnej klenby nožnej. 

Vyrovnávajú chodidlá
do správneho postavenia 

a odďaľujú únavu pri
nadmernej námahe. 

Pevnejšia konštrukcia
pre lepšiu stabilitu. 


● ortopedicky tvarované 
● podpora pozdĺžnej a priečnej klenby
● vymäkčenie v päte tlmí nárazy na pätnú kosť
● podprstová riasa
● prírodná useň na povrchu

Vložky zmierňujú príznaky spojené s poklesom pozdĺžnej a priečnej klenby, medzi ktoré patrí pocit ťažkých nôh, zvýšená únavna a tŕpnutie nôh, nepríjemné bolestivé pocity, opuchy, pálenie a ďalšie. Vložky sú tiež možnou prevenciou vzniku a zhoršovaniu problému vbočeného palca. Vložky môžu poskytnúť citeľnú úľavu nielen nohám, ale aj kolenám, bedrám či chrbtu.

Viac podrobností

Skladom

Tabuľka veľkostí

10,40 €
s DPH

Viac informácií

Ortopedická vložka pomáha vyrovnať dolnej končatiny do správneho postavenia a zaisťuje lepšiu stabilitu pri chôdzi.

   Označenie pre naše najprodávanějšie výrobky


Materiál: jahňacia useň, materiál na báze EVA, skelet - polypropylénový výlisok, latexové výlisky

PRE KOHO SÚ VLOŽKY VHODNÉ?

Ortopedicky tvarované vložky sú vhodné pre každého, kto chce uľaviť svojim nohám pri celodennej nadmernej námahe ako je napr. celodenné chôdza či celodenná práca v stoji. Hlavným prínosom vložiek s podporou pozdĺžnej a priečnej klenby je, že rovnomerne rozkladajú tlak a váhu na plochu chodidla, odľahčujú preťažovaným miestam a vyrovnávajú postavenie chodidiel. Správna poloha chodidiel je dôležitá pre správne držanie celého tela. Maximálny účinok pri používaní vložiek je dosiahnutý v obuvi s pevnou, uzavretou pätou a špičkou a s výškou podpätku do 4 cm.

ODPORÚČAME

Rovnako ako striedate obuv pre rôzne typy aktivít, striedajte nosenie ortopedických pomôcok a vložiek. Ich používanie by malo byť zároveň doplnené správnym cvičením, ktoré je pre nápravu a prevenciu rozvoja problému dolných končatín nevyhnutné. A to platí jak u mladých ľudí a detí, kedy je šanca na nápravu chodidlá vyššia, tak u starších ľudí, ktorí môžu správnym cvičením aspoň zabrániť zhoršeniu stavu. Ak sa Vaše problémy s chodidlami nelepšia, poraďte sa so svojím fyzioterapeutom alebo odborným lekárom.

AKO VZNIKAJÚ NAŠE VLOŽKY?

Ortopedicky tvarované vložky svorto® sú navrhované našimi odbornými pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami s výrobou individuálnych aj sériovo vyrábaných ortopedických vložiek. Prototypy vložiek vyvíjame v našom protetickom pracovisku v spolupráci s ortopedickými a rehabilitačnými lekármi. Vložky a pomôcky vyrábame viac ako 25 rokov vo výrobnej dielni v Otrokoviciach.

Vlastnosti

Typ produktu vložky
Typ pánske
Pri akých problémoch sa produkt používa? prepadnutá klenba / pozdĺžne plochá noha / priečně plochá noha / chybné postavenie chodidiel / vbočené postavenie chodidiel
Do akej obuvi? bežná / voľnočasová / pracovná
Tvar vložky celý tvar
Celková pevnosť konštrukcie pružná / pevnější / stabilizující
Podpora, vymäkčenie a stabilita podpora priečnej klenby / podpora pozdĺžnej klenby / podpora prstov / vymäkčenie v päte
Inštrukcie pre použitie V prípade, že sa liečite na cukrovku, poraďte sa o používaní vložiek s lekárom. / Po použití odporúčame vybrať vložky z obuvi a nechať ich vyschnúť pri izbovej teplote. / Nepoužívajte súčasne s inými podperami pozdĺžnej a priečnej klenby. / Použite správnu veľkosť.
Balenie 1 pár
Veľkostná tabulka Ano
Značka svorto s.r.o.

Zobrazené produkty