Vložky so srdiečkom Zobraziť väčšie

003 Vložky so srdiečkom

Veľmi tenké vložky pre podporu priečnej klenby nožnej. Vhodné do užšieho typu obuvi. 

Viac podrobností

Skladom

4,80 € s DPH

Viac informácií

ROZMERY

VeľkosťDĺžka vložky
36 242 mm *
37 248 mm *
38 254 mm *
39 260 mm *
40 268 mm *
41 273 mm *
42 281 mm *
43 288 mm *
44 295 mm *
45 302 mm *
46 308 mm *

*Môžu sa vyskytnúť rozdiely spôsobené pružnosťou materiálu a tvarovaním (+- 2 mm). Vložky je možné v špičke mierne zastrihnúť. Nová vložka by mala kopírovať tvar pôvodnej stielky.

POPIS PRODUKTU

● ortopedicky tvarované v oblasti priečnej klenby 
● prírodná useň na povrchu zmäkčená penovou vrstvou

Vložky zmierňujú príznaky spojené s poklesom priečnej klenby, medzi ktoré patrí pocit ťažkých nôh, zvýšená únavna a tŕpnutie nôh, nepríjemné bolestivé pocity, opuchy, pálenie a ďalšie.  Ich použitie je vhodné aj pri problémoch s vbočeným palcom.

l_p_sk.jpg

MATERIÁL

jahňacia useň, latexový výlisok, ľahčená EVA pena

2813.jpg?time=1669975279313

ODPORÚČAME

Rovnako ako striedate obuv pre rôzne typy aktivít, striedajte nosenie ortopedických pomôcok a vložiek. Ich používanie by malo byť zároveň doplnené správnym cvičením, ktoré je pre nápravu a prevenciu rozvoja problému dolných končatín nevyhnutné. A to platí jak u mladých ľudí a detí, kedy je šanca na nápravu chodidlá vyššia, tak u starších ľudí, ktorí môžu správnym cvičením aspoň zabrániť zhoršeniu stavu. Ak sa Vaše problémy s chodidlami nelepšia, poraďte sa so svojím fyzioterapeutom alebo odborným lekárom.

AKO VZNIKAJÚ NAŠE VLOŽKY?

Ortopedicky tvarované vložky svorto® sú navrhované našimi odbornými pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami s výrobou individuálnych aj sériovo vyrábaných ortopedických vložiek. Prototypy vložiek vyvíjame v našom protetickom pracovisku v spolupráci s ortopedickými a rehabilitačnými lekármi. Vložky a pomôcky vyrábame viac ako 25 rokov vo výrobnej dielni v Otrokoviciach.

Vlastnosti

Balenie 1 pár
Typ dámske / pánske
Pri akých problémoch sa produkt používa? chybné postavenie prstov / prepadnutá klenba / priečně plochá noha
Do akej obuvi? bežná / užší typy a společenská
Typ konštrukcie mäkká
Podpora priečnej klenby výraznejšia
Pätné lôžko nie
Inštrukcie pre použitie Po použití odporúčame vybrať vložky z obuvi a nechať ich vyschnúť pri izbovej teplote. / Použite správnu veľkosť. / V prípade, že sa liečite na cukrovku, poraďte sa o používaní vložiek s lekárom.
Značka svorto s.r.o.
 • 27. 06. 2024
  • Rychlost
   Ústretovosť,ochota by
 • 22. 06. 2024
  • dobrá skúsenosť
 • 19. 06. 2024
  • expresne dodanie tovaru
   kvalitne vyrobky
 • 18. 06. 2024
  • Rýchle dodanie, produkty super Nožičky nebolia v práci, aj palček sa... Viac
 • Veľkoobchod

 • Rady a tipy

 • Ako nakupovať

Spoločnosť svorto s.r.o.

Firma bola založená skúsenými a odborne vzdelanými pracovníkmi v roku 1991 ako združenie fyzických osôb. V roku 1999 došlo k transformácii na svorto s.r.o. Od začiatku činnosti sa zaoberáme výrobou a distribúciou ortopedických a športových vložiek do obuvi, ďalej výrobou a distribúciou ortopedických pomôcok, polotovarov pre protetiku a doplnkov obuvi pre zdravú pohodlnú chôdzu. Na český a slovenský trh dodávame tiež široký sortiment športových vložiek, polotovarov a technológií francúzskej firmy Sidas a ohrevných produktov firmy Therm-ic.

viac
Svorto