004 Vložky so srdiečkom 3/4

Veľmi tenké vložky pre podporu priečnej klenby nožnej. 
Sú určené predovšetkým do obuvi, kde nie je dostatok miesta pre celú ortopedickú vložku.  

Viac podrobností

Skladom

Tabuľka veľkostí

5,20 € s DPH

Viac informácií

POPIS PRODUKTU

● ortopedicky tvarované v oblasti priečnej klenby 
● prírodná useň na povrchu 
● samolepiaca fólia bráni posunu v obuvi 

l_p_sk.jpg

Vložky zmierňujú príznaky spojené s poklesom priečnej klenby, medzi ktoré patrí pocit ťažkých nôh, zvýšená únavna a tŕpnutie nôh, nepríjemné bolestivé pocity, opuchy, pálenie a ďalšie. Ich použitie je vhodné aj pri problémoch s vbočeným palcom.

DO AKEJ OBUVI?

2802.jpg?time=16692832405672801.jpg?time=1669283239213


MATERIÁL

jahňacia useň, latexový výlisok, samolepiaca fólia

2813.jpg?time=1669975279313


ODPORÚČAME

Rovnako ako striedate obuv pre rôzne typy aktivít, striedajte nosenie ortopedických pomôcok a vložiek. Ich používanie by malo byť zároveň doplnené správnym cvičením, ktoré je pre nápravu a prevenciu rozvoja problému dolných končatín nevyhnutné. A to platí jak u mladých ľudí a detí, kedy je šanca na nápravu chodidlá vyššia, tak u starších ľudí, ktorí môžu správnym cvičením aspoň zabrániť zhoršeniu stavu. Ak sa Vaše problémy s chodidlami nelepšia, poraďte sa so svojím fyzioterapeutom alebo odborným lekárom.

AKO VZNIKAJÚ NAŠE VLOŽKY?

Ortopedicky tvarované vložky svorto® sú navrhované našimi odbornými pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami s výrobou individuálnych aj sériovo vyrábaných ortopedických vložiek. Prototypy vložiek vyvíjame v našom pražskom protetickom pracovisku v spolupráci s ortopedickými a rehabilitačnými lekármi. Vložky a pomôcky vyrábame viac ako 25 rokov vo výrobnej dielni v Otrokoviciach.

Vlastnosti

Balenie 1 pár
Typ dámske / pánske
Pri akých problémoch sa produkt používa? chybné postavenie prstov / prepadnutá klenba / priečně plochá noha
Do akej obuvi? užší typy a společenská
Typ konštrukcie mäkká
Podpora priečnej klenby výraznejšia
Pätné lôžko nie
Inštrukcie pre použitie Nepoužívajte súčasne s inými podperami pozdĺžnej a priečnej klenby. / Použite správnu veľkosť. / V prípade, že sa liečite na cukrovku, poraďte sa o používaní vložiek s lekárom.
Značka svorto s.r.o.
Veľkostná tabulka Ano
 • 22. 05. 2024
  • Výborná stránka, prehľadná, kvalitný tovar, rýchle dodanie
  • Rýchle dodanie objednaného tovaru
 • 17. 05. 2024
  • rýchlosť, kvalita
 • 14. 05. 2024
  • rýchle dodanie
 • 07. 05. 2024
  • Všetko na jednotku
 • Veľkoobchod

 • Rady a tipy

 • Ako nakupovať

Spoločnosť svorto s.r.o.

Firma bola založená skúsenými a odborne vzdelanými pracovníkmi v roku 1991 ako združenie fyzických osôb. V roku 1999 došlo k transformácii na svorto s.r.o. Od začiatku činnosti sa zaoberáme výrobou a distribúciou ortopedických a športových vložiek do obuvi, ďalej výrobou a distribúciou ortopedických pomôcok, polotovarov pre protetiku a doplnkov obuvi pre zdravú pohodlnú chôdzu. Na český a slovenský trh dodávame tiež široký sortiment športových vložiek, polotovarov a technológií francúzskej firmy Sidas a ohrevných produktov firmy Therm-ic.

viac
Svorto