Menu
Vložky carbone Zobraziť väčšie

360-stupňové zobrazenie

This content requires HTML5 & Javascript or Adobe Flash Player Version 9 or higher.

007 | Vložky carbone

Antibakteriálne mäkké vložky pre miernu podporu pozdĺžnej a priečnej klenby. Dobre sajú pot a potláčajú tvorbu zápachu v obuvi.

Viac podrobností

Skladom

4,70 €
s DPH

Viac informácií

ROZMERY

Veľkosť
Dĺžka vložky
36 241 mm *
37 247 mm *
38 254 mm *
39 261 mm *
40 268 mm *
41 274 mm *
42 281 mm *
43 289 mm *
44 295 mm *
45 302 mm *
46 309 mm *

*Môžu sa vyskytnúť rozdiely spôsobené pružnosťou materiálu a tvarovaním(+-2 mm). Vložky je možné v špičke mierne zastrihnúť. Nová vložka by mala kopírovať tvar pôvodnej stielky. 

uprava.jpg

POPIS PRODUKTU

● ortopedicky tvarované
● mierna podpora pozdĺžnej a priečnej klenby
● absorpcia potu a potlačenie tvorby zápachu aktívnym uhlíkom
● tlmenie nárazov

Vrchná latexová stielka s obsahom aktívneho uhlíka vyniká vysokou nasiakavosťou a obmedzuje šírenie nežiaducich baktérií. Používajú sa v obuvi s nedostatočným vnútorným tvarovaním a pre zvýšenie komfortu chôdze. Tvar možno upraviť zastrihnutím nožnicami v špičke.

MATERIÁL

textil - 100% viskóza, latexová pena s aktívnym uhlíkom, latexový výlisok

ODPORÚČAME

Rovnako ako striedate obuv pre rôzne typy aktivít, striedajte nosenie ortopedických pomôcok a vložiek. Ich používanie by malo byť zároveň doplnené správnym cvičením, ktoré je pre nápravu a prevenciu rozvoja problému dolných končatín nevyhnutné. A to platí jak u mladých ľudí a detí, kedy je šanca na nápravu chodidlá vyššia, tak u starších ľudí, ktorí môžu správnym cvičením aspoň zabrániť zhoršeniu stavu. Ak sa Vaše problémy s chodidlami nelepšia, poraďte sa so svojím fyzioterapeutom alebo odborným lekárom.

AKO VZNIKAJÚ NAŠE VLOŽKY?

Ortopedicky tvarované vložky svorto® sú navrhované našimi odbornými pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami s výrobou individuálnych aj sériovo vyrábaných ortopedických vložiek. Prototypy vložiek vyvíjame v našom protetickom pracovisku v spolupráci s ortopedickými a rehabilitačnými lekármi. Vložky a pomôcky vyrábame viac ako 25 rokov vo výrobnej dielni v Otrokoviciach.

Vlastnosti

Typ produktu vložky
Typ dámske / pánske
Pri akých problémoch sa produkt používa? potenie a zápach chodidiel / tlumení nárazu při dopadu / pohodlie pri chôdzi
Do akej obuvi? bežná / sportovní / pracovná
Tvar vložky celý tvar
Podpora, vymäkčenie a stabilita podpora priečnej klenby / podpora pozdĺžnej klenby
Celková pevnosť konštrukcie mäkká
Inštrukcie pre použitie V prípade, že sa liečite na cukrovku, poraďte sa o používaní vložiek s lekárom. / Nepoužívajte súčasne s inými podperami pozdĺžnej a priečnej klenby. / Po použití odporúčame vybrať vložky z obuvi a nechať ich vyschnúť pri izbovej teplote. / Použite správnu veľkosť.
Balenie 1 pár
Značka svorto s.r.o.

Zobrazené produkty