Menu
Vložky carbone Zobraziť väčšie

360-stupňové zobrazenie

This content requires HTML5 & Javascript or Adobe Flash Player Version 9 or higher.

007 | Vložky carbone

Antibakteriálne mäkké vložky pre miernu podporu pozdĺžnej a priečnej klenby. Dobre sajú pot a potláčajú tvorbu zápachu v obuvi.

● ortopedicky tvarované
● mierna podpora pozdĺžnej a priečnej klenby
● absorpcia potu a potlačenie tvorby zápachu aktívnym uhlíkom
● tlmenie nárazov

Materiál: textil - 100% viskóza, latexová pena s aktívnym uhlíkom, latexový výlisok

Viac podrobností

Skladom

Tabuľka veľkostí

4,70 €
s DPH

Viac informácií

Vrchná latexová stielka s obsahom aktívneho uhlíka vyniká vysokou nasiakavosťou a obmedzuje šírenie nežiaducich baktérií. Používajú sa v obuvi s nedostatočným vnútorným tvarovaním a pre zvýšenie komfortu chôdze. Tvar možno upraviť zastrihnutím nožnicami v špičke.


ODPORÚČAME

Rovnako ako striedate obuv pre rôzne typy aktivít, striedajte nosenie ortopedických pomôcok a vložiek. Ich používanie by malo byť zároveň doplnené správnym cvičením, ktoré je pre nápravu a prevenciu rozvoja problému dolných končatín nevyhnutné. A to platí jak u mladých ľudí a detí, kedy je šanca na nápravu chodidlá vyššia, tak u starších ľudí, ktorí môžu správnym cvičením aspoň zabrániť zhoršeniu stavu. Ak sa Vaše problémy s chodidlami nelepšia, poraďte sa so svojím fyzioterapeutom alebo odborným lekárom.

AKO VZNIKAJÚ NAŠE VLOŽKY?

Ortopedicky tvarované vložky svorto® sú navrhované našimi odbornými pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami s výrobou individuálnych aj sériovo vyrábaných ortopedických vložiek. Prototypy vložiek vyvíjame v našom protetickom pracovisku v spolupráci s ortopedickými a rehabilitačnými lekármi. Vložky a pomôcky vyrábame viac ako 25 rokov vo výrobnej dielni v Otrokoviciach.

Vlastnosti

Typ produktu vložky
Typ dámske / pánske
Pri akých problémoch sa produkt používa? prepadnutá klenba / pozdĺžne plochá noha / priečně plochá noha / potenie a zápach chodidiel
Do akej obuvi? bežná / voľnočasová / pracovná / sportovní
Tvar vložky celý tvar
Celková pevnosť konštrukcie mäkká
Podpora, vymäkčenie a stabilita podpora priečnej klenby / podpora pozdĺžnej klenby
Balenie 1 pár
Veľkostná tabulka Ano
Značka svorto s.r.o.

Zobrazené produkty