Menu

001 | Vložky skelet detské

Mäkké a ľahké vložky pre podporu pozdĺžnej klenby. Vyrovnávajú chodidlá do správneho postavenia a zmäkčujú došľap. Umývateľný EVA povrch.

● ortopedicky tvarované
● podpora pozdĺžnej klenby
● pružný plastový skelet pre prirodzený pohyb chodidla
● mierne anatomicky tvarované pätné lôžko

Materiál: materiál na báze EVA, skelet - polypropylénový výlisok

Viac podrobností

Skladom

Tabuľka veľkostí

4,90 €
s DPH

Viac informácií

PODPORTE ZDRAVÝ RAST VÁŠHO DIEŤAŤA

Detská noha je vo svojom vývoji ohrozená mnohými negatívnymi vplyvmi (nevhodná obuv, nedostatočný pohyb, nadmerná telesná námaha). Ortopedická vložka pomáha vyrovnať dolné končatiny do správneho osového postavenia. Podopiera pozdĺžnu klenbu a zaisťuje stabilitu uložením päty do anatomicky tvarovaného lôžka.

Hlavným prínosom ortopedicky tvarovaných vložiek je, že rovnomerne rozkladajú tlak a váhu na plochu chodidla, odľahčujú preťažovaným miestam a vyrovnávajú postavenie chodidiel.rSprávna poloha chodidiel je dôležitá pre správne držanie celého tela. Maximálny účinok pri používaní vložiek je dosiahnutý v obuvi s pevnou, uzavretou pätou a špičkou. 

ODPORÚČAME

Rovnako ako striedate obuv pre rôzne typy aktivít, striedajte nosenie ortopedických pomôcok a vložiek. Ich používanie by malo byť zároveň doplnené správnym cvičením, ktoré je pre nápravu a prevenciu rozvoja problému dolných končatín nevyhnutné. A to platí jak u mladých ľudí a detí, kedy je šanca na nápravu chodidlá vyššia, tak u starších ľudí, ktorí môžu správnym cvičením aspoň zabrániť zhoršeniu stavu. Ak sa Vaše problémy s chodidlami nelepšia, poraďte sa so svojím fyzioterapeutom alebo odborným lekárom.

AKO VZNIKAJÚ NAŠE VLOŽKY?

Ortopedicky tvarované vložky svorto® sú navrhované našimi odbornými pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami s výrobou individuálnych aj sériovo vyrábaných ortopedických vložiek. Prototypy vložiek vyvíjame v našom pražskom protetickom pracovisku v spolupráci s ortopedickými a rehabilitačnými lekármi. Vložky a pomôcky vyrábame viac ako 25 rokov vo výrobnej dielni v Otrokoviciach.

Vlastnosti

Typ produktu vložky
Typ detské
Pri akých problémoch sa produkt používa? prepadnutá klenba / pozdĺžne plochá noha / chybné postavenie chodidiel / vbočené postavenie chodidiel
Do akej obuvi? bežná / voľnočasová / sportovní
Tvar vložky celý tvar
Celková pevnosť konštrukcie pružná / mäkšia
Podpora, vymäkčenie a stabilita podpora pozdĺžnej klenby / pätné lôžko
Balenie 1 pár
Veľkostná tabulka Ano
Značka svorto s.r.o.

Stiahnutie

Zobrazené produkty