343 Kefy na obuv (2-dielna luxusná súprava)

Luxusná sada dvoch kief na topánky obsahujúce kefu leštiacu a kefu na blato. Skvelé na cesty, do kancelárie alebo ako darček.

Kefa leštiaca s jemnými štetinami slúžiaca na rozleštenie krému na obuvi a tým dosiahnutie vysokého lesku. Hodí sa tiež na čistenie obuvi od prachu a jemných nečistôt.

Kefa na blato je vďaka tvrdým štetinám skvelým pomocníkom na odstraňovanie hrubých nečistôt z obuvi.

Viac podrobností

Skladom

15,60 € s DPH

Viac informácií

● 13,5 cm
● drevený držiak
● lakovaný povrch

Vlastnosti

Balenie 2 ks
  • 02. 01. 2026
    • Som zatiaľ spokojný.
  • 02. 01. 2026
    • Tovar je veľmi kvalitný, ceny primerané.
  • 20. 12. 2025
    • Kvalita tovaru a rýchlosť doručenia
  • 18. 12. 2025
    • Bezproblémový nákup
  • Pomocník s výberom

  • Premium

  • Rady a tipy

Spoločnosť svorto s.r.o.

Firma bola založená skúsenými a odborne vzdelanými pracovníkmi v roku 1991 ako združenie fyzických osôb. V roku 1999 došlo k transformácii na svorto s.r.o. Od začiatku činnosti sa zaoberáme výrobou a distribúciou ortopedických a športových vložiek do obuvi, ďalej výrobou a distribúciou ortopedických pomôcok, polotovarov pre protetiku a doplnkov obuvi pre zdravú pohodlnú chôdzu. Na český a slovenský trh dodávame tiež široký sortiment športových vložiek, polotovarov a technológií francúzskej firmy PODIATECH SIDAS MEDICAL.

viac
Svorto